Montserrado County Voting PrecinctsPrint

Electoral District Voting Precinct Name
District 1 30002 - Goba Town Public School, Goba Town
District 1 30003 - Sackie Town Public School, Sackie Town
District 1 30028 - Central Careysburg High School, Central Careyburg
District 1 30029 - New Jerusalem Palava Hut, Fendall New Jerusalem
District 1 30072 - Crozierville Town Hall, Central Crozierville
District 1 30101 - Euphemial Barclay School, Central Bensionville
District 1 30102 - Morrison Farm School, Morrison Farm Village
District 1 30103 - Blopa Public School, Block-Pad Town
District 1 30104 - Fendall Public School, Dennis Town
District 1 30105 - Fendall U.L. Palava Hut, Fendell Main Campus
District 1 30138 - Children Home School, Children Home
District 1 30140 - Youth Camp Auditorium, Youth Camp
District 1 30141 - Freeman Reserved Public School, Freeman Reserved
District 1 30147 - Joen Fahn Public School, Zinc Camp 2
District 1 30148 - David A. Day Memorial Lutheran School, Raymond Camp
District 1 30149 - Varney Town Public School, Varney Town
District 1 30170 - Kartoe Public School, Kartoe's Town
District 1 30177 - Kingsville Palava Hut, Central Kingsville
District 1 30178 - Kingsville Public School, Central Kingsville
District 1 30179 - Zion Academy School, Sarah Johnson Quarter (15 Gate)
District 1 30180 - Kpayaquelleh Palava Hut, Kpayaquelle
District 1 30189 - Louisana Public School, Central Louisiana
District 1 30190 - King's Farm Public School, King's Farm
District 1 30191 - Mary Paye Farm Public School, Mary Farm
District 1 30194 - Gwee Town Palava Hut, Gwee
District 1 30195 - Tarquoi Town Palava Hut, Tarquoi
District 1 30196 - Koon Town Public School, Koon Town
District 1 30197 - Manamu Town Palava Hut, Manamu Town
District 1 30215 - Zingbor Town Hall, Zingbor
District 1 30270 - J.W. Richards Public School, Gbowee
District 1 30328 - Upper Careysburg Public School, Miller Hill
District 1 30329 - Fahn-Seh Public School, Fahn-Seh
District 1 30330 - Clean Town Palava Hut, Clean Town
District 1 30331 - Zannah Town Public School, Zannah Town
District 1 30332 - Moisee Town Public School, Morsee Town
District 1 30333 - Yeakpai Town Public School, Yarkai Town
District 1 30334 - Yeagbah Town Public School, Yeagbah
District 1 30335 - Nyehn Town Public School, Nyehn Town
District 1 30432 - C.H. Henry Public School, Central White Plains
District 1 30434 - Hart Town Hall, Harts
District 1 30435 - Yarkpazuah Palava Hut, Yarkpazuah
District 1 30436 - Pleemu Public School, Pleemu Town
District 1 30478 - E.J. Garnett Public School, Goupolor
District 1 30479 - Gbokolleh Town Public School, Gbokolleh
District 1 30480 - Frank Town Public School, Frank Town
District 1 30481 - Keigai Town Public School, Keigai Town
District 2 30036 - Johnsonville Public School, Up Town
District 2 30091 - Fairfield Baptist School, Maude Town
District 2 30099 - Hope For Life School System, Lower Red Hill
District 2 30100 - Our Lady of Fatama School, City View
District 2 30192 - JAGS Early Learning, 1501 Community
District 2 30193 - Excellence Kingdom Academy, Nicklay Town
District 2 30213 - Oluremi Timbu Jr. & Sr. High School, Mount Barclay
District 2 30214 - Gibson Jr. & Sr. High School, Mount Barclay
District 2 30223 - Monrovia Vocational Training Center, Double Bridge A
District 2 30224 - National Islamic Girls Academy, Double Bridge C
District 2 30225 - New Hope Academy, Hew Hope Community
District 2 30226 - Fela Peace Academy, Bassa Town C
District 2 30227 - St. Francis School, St. Francis Road A
District 2 30228 - Calvary Temple A.G.M. High School, Zota
District 2 30229 - Emmanuel T. Twegby High School, Zota
District 2 30230 - Mahdei Memorial Institute, Zinc Factory
District 2 30231 - Paynesville Center Academy Annex, Zinc Factory
District 2 30232 - Star Baptist School System, Nekely Town
District 2 30485 - Future Builders Academy, New Israel
District 3 30092 - Oneness Faith Apostolic Church Int'l, Ballah Community
District 3 30093 - Opportunity Academy Day Care, Neezoe EA
District 3 30094 - Alexender Sesay Academy, Ballah Community
District 3 30095 - Living Water Ministry, Wood Camp A
District 3 30096 - Gift Int'l Christian School of Prime System, Cook Spoon Hill A
District 3 30097 - Small Catholic & IDP Camp, Catholic Community
District 3 30271 - Revival Temple A.G.M High School, Wood Camp B
District 3 30272 - Jawallah Community Elem. & Jr. High School, Wood Camp D
District 3 30273 - Billie Call Christian Institute, Wood Camp C
District 3 30274 - Rose Memorial Institute, Morris Farm Cook Spoon Hill
District 3 30275 - Victorial A. William High School, Wood Camp B
District 3 30276 - McDaniel Faith Academy, Morris Farm B
District 3 30277 - King's Academy Elementary School, Morris Farm M
District 3 30280 - Messiah Mission School, Morris Farm 14
District 3 30283 - Bible Pathway Institute, Wood Camp A
District 3 30288 - Royal Christian Foundation Institute, Neezoe C
District 4 30108 - John P. Wahpoe Inland Academy, Omega
District 4 30109 - Grace International Christian Institute, Omega
District 4 30110 - Brighter Day Perparatory School, Soul Clinic E
District 4 30111 - Soul Clinic Mission/Maggie Lampkins Institute, Soul Clinic E
District 4 30112 - Feed My Lamb Community School, Gaza E
District 4 30113 - Kingdom Foundation Institute, Moses Blah Community
District 4 30114 - St. Samuel Elem .& Jr. High School, Soul Clinic H
District 4 30115 - S. Patrick Jallah School, Old Field
District 4 30116 - Tomorrow People Foundation, Soul Clinic E
District 4 30117 - Sammy M. Dukuly School, Soul Clinic E
District 4 30119 - Ruth L. Reeves Memorial Baptist School, Duport Road Zubah Town
District 4 30120 - Royal Foundation School System, Cowfield
District 4 30122 - Weltona Christian High School, Harmon Field
District 4 30123 - Maretha Internstional Preparatory High School, Flower Pot
District 4 30124 - Zinah Foundation School, Shara Community
District 4 30125 - Stronger Hope Central Academy, Duport Road South C
District 4 30126 - Rev. Mother Sarah School System, Duport Road Zubah Town
District 4 30127 - William Bean Institute/Worldwide, Duport Road South B
District 4 30128 - Nathan E. Gibson School, Harmon Field
District 4 30129 - Christian Bible Faith Mission, Paynesville Joe Bar B
District 4 30278 - Wein Town Public School, Telecom G
District 4 30279 - Graceland Christian Academy, FDA
District 4 30290 - Ali Bin Talib Arabic And English School System, Harmon Field
District 4 30482 - Salvation In Christ High School, Zayzay Community C
District 4 30486 - Morris Farm Public School, Coca Cola Factory
District 4 30487 - One Family Christian Center, Water Side
District 5 30098 - Jehovah Kingdom School System, Bassa Town B
District 5 30121 - Paynesville Community School, Paynesville Joe Bar D
District 5 30243 - EFCWA Hope Academy, 12 Houses A
District 5 30244 - Paynesville Town Hall, Town Hall Community
District 5 30245 - Christ Miracle of Faith School System, Police Academy B
District 5 30246 - Bonner Memorial Christian Academy, A.B. Tolbert Road A
District 5 30247 - Police Academy Public School, Police Academy D
District 5 30284 - St. Mathew Lutheran Church School, Weh Town
District 5 30285 - Victory Chapel School, Bassa Town A
District 5 30286 - Paye Gonleh Christian Academy, Reservoir Community
District 5 30287 - PCA Annex, Bassa Town E
District 5 30289 - 72nd Public School, 72nd A
District 5 30303 - Christian Community Institute, Swankamore
District 5 30477 - End Time Mission Institute, Pagos Island
District 5 30484 - Tyler Island Palava Hut, Tyler Island E
District 6 30307 - Kendejah High School, Upper Rehab
District 6 30308 - Kendejah Elementary School, Kendejah
District 6 30309 - June L. Moore Public School, Gbengbar Town Block C
District 6 30310 - Helen Teah Memory Christian Institute, Borbor Town C
District 6 30311 - Cavalry Chapel Mission School, Lower Rehab
District 6 30312 - Lamb Mission Academy, King Gray-Elwa
District 6 30313 - Sis. Kathleen McQuire Memorial Catholic High School, ELWA Cooper Farm A
District 6 30319 - Fanawin Christian Academy, Nyonjay Milloinaire Quarter/Zeon Town
District 6 30320 - David Gueh Memorial Methodist School, Samuel Dahn
District 6 30321 - Mount Carmel Institute, Central GSA Road
District 6 30322 - Wilbel Foundation Elem. School- Rock Hill, ELWA Rock Hill
District 6 30323 - Carver Mission School, Skd Sports Complex Community
District 6 30324 - Paynesville Seventh Day Adventist School, Gbargbo Town
District 6 30325 - Immanuel Christian Academy, S.D Cooper Road
District 6 30433 - Bible Way Mission School, Christian Community A
District 6 30475 - King Gray Public School, King Gray-Elwa
District 6 30483 - Life Faith School of Excellence, LBS Community
District 6 30488 - Vision Christian Academy, Red Hill
District 7 30047 - N.V. Massaquoi School, Fish Town
District 7 30048 - Linda Glover Christian Foundation, Grandcess Yard 406
District 7 30049 - Our Lady Star of the Sea, Fish Town
District 7 30050 - Dominion Life School System, Fish Town
District 7 30106 - West Point Market, West Point
District 7 30107 - John Kofi Asmeh UMS, Fish Town
District 7 30142 - Madam Ella MWU Cole Adm. Building, Fish Town
District 7 30143 - West Point Administrative Building, Police Station
District 7 30257 - Central Mosque Elementary School, West Point
District 7 30258 - C.K. Johnson Jr. & Sr. High School, Central West Point
District 7 30262 - Liberia Electricity Corporation Head Office, Power Plant
District 7 30263 - Solidarity Elem. & Jr. High School, Power Plant
District 7 30368 - Matilda Newport High School, Randal/Newport Street
District 7 30369 - William V.S Tubman Silver Jubliee Elem. & Jr. High School, Mamba Point
District 7 30370 - Family Nursery Center, Mamba Point
District 7 30371 - Cathedral Catholic School, Rock Crusher
District 7 30372 - Charles W.Bruskine Public School, Rock Crusher
District 7 30373 - Good Samaritan School, Mamba Point
District 7 30374 - Godwin Prepartory School, Mamba Point
District 7 30375 - National Housing Bank, Waterside West
District 7 30376 - Garden of Light Children Academy, Waterside West
District 7 30421 - A.G.M. High School, Randall/Lynch Streets
District 7 30422 - Eugene Cooper Memorial Institute, Randall/Lynch Streets
District 7 30423 - Presbyterian Church School, Centennial Area
District 7 30424 - St. Samuel High School, Lynch Central Street
District 7 30427 - J.L. Gibson School, Randall/Lynch Streets
District 7 30428 - Carolyn Mesick School System, Randall/Lynch Streets
District 7 30429 - Wells-Hairston High School, Randal/Newport Street
District 7 30430 - World Wide Mission High School, Randal/Newport Street
District 7 30431 - National Library, Centennial Area
District 7 30464 - Future Leaders Preparatory Academy, PHP
District 7 30470 - LMA General Market, Power Plant
District 8 30348 - William V.S. Tubman High School, 11th Street West
District 8 30350 - William C. Jones Academy, 12th Street A West
District 8 30351 - Nancy B. Doe Jorkpen Town Market, Jorkpen Town
District 8 30352 - Christian Selina Hooke Memorial School, Saye Town
District 8 30353 - Vision Christian Academy, Saye Town
District 8 30354 - ACFI Building, Ocean View
District 8 30355 - Monrovia Free Pentecostal School, Ocean View
District 8 30359 - Lorma Quarter Elem. School, Buzzi Quarters
District 8 30360 - Freedom Int'l Preparatory School, Buzzi Quarters
District 8 30361 - Bishop Alfred Jackson Int'l School System, Bassa Community
District 8 30362 - New Jeruselam School, Jallah Town
District 8 30363 - University of Liberia Monrovia Campus, Jallah Town Capitol Hill
District 8 30364 - Richard N. Nixon Institute, Warwein Block A
District 8 30407 - Monrovia Demonstration Elem. School, Bishop Brooks
District 8 30408 - B W. Payne Kg. & Elem. School, Bernard Quarter
District 8 30409 - G.W. Gibson High School, Rock Spring Valley A
District 8 30410 - St. Simon Baptist School System, Bassa Community
District 8 30411 - Y.M.C.A Building, Crown Hill D
District 8 30412 - J.W. Pearson Kg .& Elem. School, Crown Hill B
District 8 30413 - Slipway Elementary School, Slipway
District 8 30414 - M. Sungu Cooper Memorial High School, Bishop Brooks
District 8 30415 - C.D.B. King Elem. School, Crown Hill A
District 8 30416 - George Logan Memorial High School, Soniwein A
District 8 30417 - Soniwein Public School, Soniwein D
District 8 30425 - Rally Time Market, Rally Time Market
District 8 30426 - Christ Ambassador Academy, Rally Time Market
District 8 30443 - Jallah Town Hall, Jallah Town
District 9 30240 - Apostlic Foundation High School, Wroto Town A
District 9 30241 - A.M. Fofana Islamic School, Fish Market
District 9 30347 - Seventh Day Adventist School System, 12th Street A East
District 9 30349 - A. Glenn Tubman Jr. High School, 11th Street South
District 9 30378 - Lutheran International School System, Raymond Field A
District 9 30379 - Len Millar High School, Old GSA
District 9 30380 - Barnes Foundation School, Central Lakpazee B
District 9 30381 - Love Valley Academy, Central Lakpazee C
District 9 30382 - Building for Tomorrow School, Central Lakpazee B
District 9 30383 - Willie K. Greene School, Central Lakpazee B
District 9 30384 - Nancy B. Doe Public School, Old Matadi
District 9 30385 - Love Internation School System, Old Matadi
District 9 30386 - SOS Children Village, Old Matadi
District 9 30387 - Haidarah Institute, Old Matadi
District 9 30388 - Emmanuel Temper School, Old GSA
District 9 30389 - Bright Stone Academy, Gbangaye Town A
District 9 30390 - God of Mercy School, Wroto Town C
District 9 30392 - Nancy Findley Elem. & Jr. High School, Fiamah East
District 9 30393 - Brilliance Academy School System, Plank Field
District 9 30394 - Fiama Calvary Baptist School, Neegangbo
District 9 30395 - Top International School, Fiamah East
District 9 30396 - Valurie International School, Central Fiamah
District 9 30397 - All God's Children High School, Central Fiamah
District 9 30398 - St. Peter Lutheran School, Pyne People
District 9 30399 - Alcah Memorial Preparatory School, Pyne People
District 9 30400 - Smythe Institute, ICA Camp 16th & 17th Streets
District 9 30401 - Calvary Baptish School, Pyne People
District 9 30402 - Redeeming Youth Academy, People United
District 9 30403 - St. Mark AME School System, Raymond Field C
District 9 30404 - S.D. Mayson School, New Matadi
District 9 30405 - Samgbloh Elem. & Jr. High School, Weasay
District 9 30406 - Mary Help Of Children Catholic School, New Matadi
District 9 30448 - Christ Foundation School, 11th Street South
District 9 30467 - Ma Nora Tarplah Giple Community School, Central Lakpazee D
District 10 30004 - Barchue Community Elem. & Jr. High School, Barchue Town
District 10 30024 - Faith Foundation, Small Town
District 10 30025 - Reformed International Christian Ministry, Sophie
District 10 30060 - Greater Works Academy, Chugbor Road
District 10 30061 - Life Foundation School, Community Shop
District 10 30062 - R.C. Lawson Institute, Congo Town
District 10 30063 - Fullness of Life Apostolic Church School, Oldest Congo Town
District 10 30064 - Word Sancitified Church, Susan Berry
District 10 30065 - Wells-Hairston School, VP Road
District 10 30066 - Open Bible School, Tarr Town
District 10 30067 - Sofina Day Care & Elem. School, Tarr Town
District 10 30077 - A.G.M. School Building, Divine Togba Camp
District 10 30078 - Namuwa English & Arabic School, Divine Togba Camp
District 10 30133 - Gaye Town Public School, Gaye Town
District 10 30134 - St. Andrew Lutheran School, Gaye Town Road
District 10 30173 - Bethlehem Baptist School, Key Hole
District 10 30174 - Amegashime Primary Jr. & Sr. High School, Transformer
District 10 30233 - Stars Christian Academy, Nippay Town
District 10 30242 - Mason Center School, Deyquekon
District 10 30248 - Repentence Baptist School, White Flower
District 10 30251 - Peace Island Model Public School, Doelakeh
District 10 30252 - Doelakeh Memorial Elem. & Jr. High School, Doelakeh
District 10 30291 - Ford Madden Christian Academy, Smythe Road
District 10 30292 - Guildford G. Tompkins Jr.& Sr. High school, Guildford Community
District 10 30304 - Rebecca J. Wilson Elem. School, Yekpee Town
District 10 30305 - Bethel Temple African Glory Pentacostal Church, Tarr Town
District 10 30306 - Living Water Baptist School System, Amalcar Cabral Estate
District 10 30476 - Sylvanus O. Johnson Memorial Academy, Congo Town Back Road
District 11 30006 - E. Jonathan Goodridge School, Area D
District 11 30007 - Lensue Elem. & Jr. High School, Behind Area F
District 11 30008 - Gardnersville Town Hall, Town Hall
District 11 30009 - Bishop Grimley High School, Duan Town C
District 11 30013 - Myer Slewion Torbor Sr. Academy, Behwein
District 11 30014 - Shirley Kolmer Catholic School, 1407 A
District 11 30023 - Watta Allison Memorial Hall, Old Zone 7
District 11 30073 - Bardnesville Public School, Kebah
District 11 30074 - Precious Pearl Foundation School, Day Break Mouth Open C
District 11 30079 - Dixville Public School, Central Dixville
District 11 30090 - Grace Baptist Church School, Dabwe Town B
District 11 30144 - Lombardia International School System, Grass Field E
District 11 30145 - Children Ministry Inc., Duan Town A
District 11 30154 - Duja School, Grass Field E
District 11 30155 - Jimmy Jolocon School, Plank Field
District 11 30158 - Seku Ibrahim Sheriff High School, J.E. Marshall/JJY
District 11 30168 - Sis. Iye School System, Kebah
District 11 30169 - New Life Christian Academy, Zone 1404 Bend and Stop B
District 11 30269 - Upper Caldwell Community School, Samukai Camp
District 11 30326 - Elizabeth Tubman Memorial Institute (ETMI), Success Community
District 11 30449 - Caldwell Bonpo Market, Sasstown Drive
District 11 30451 - Reggie Thomas Academy, Benson Street Community
District 12 30010 - West African Christian Institute, Swagger Island A
District 12 30051 - Wells-Hairston School, Chicken Soup Factory C
District 12 30052 - Gardnersville Community High School, Chicken Soup Factory D
District 12 30053 - A.G.M. School, LPRC Industrial Area
District 12 30054 - Richelenta Universal Foundation, Chicken Soup Factory A
District 12 30055 - Free Pentecostal Global Mission School System, Chicken Soup Factory B
District 12 30157 - St. Philip School, Snow Hill D
District 12 30159 - Revelation SDA School, JJY Snow Hill
District 12 30164 - "Emmanuel Community Polytechnic, Jr. & Sr. School", Dry Rice Market
District 12 30165 - Starmar Karmo Academy Jr. High School, Maryland Center
District 12 30166 - Euphemia Abdullai Primary School, Karduma
District 12 30167 - Yee & Kids Cognitive Development Academy, Johnsonville Road
District 12 30171 - Carolyn Mesick School System, Kesselly Boulevard D
District 12 30172 - Day Star International School, Palm Hill C
District 12 30216 - St. Margaret School System, NTA C
District 12 30217 - Liberia Christian Community College, NTA A
District 12 30264 - United Christain Academy, Swagger Island B
District 12 30265 - Hope International School, Clapus Town
District 12 30281 - Picoli Preparatory School, Shoe Factory C
District 12 30282 - Richand Hunter Elem & Jr.High School, Chicken Soup Factory F
District 12 30294 - Special Project School, Stephen Tolbert Estate
District 12 30295 - Phil A. Nettleton Wesleyan High School, Stephen Tolbert Estate
District 13 30012 - Mother Kebbeh's Academy, Battery Factory B
District 13 30056 - Bill Norris Salvation Army School, 1307 A
District 13 30057 - Mor-Kimba Institute, Chocolate City A
District 13 30058 - Deaf Ministry INC/ Elizabeth Silem School of Hope, Zone Two 1307 C
District 13 30059 - Lorpu Zarwu School, 1305 A
District 13 30118 - Peaceful Baptist Elem. & Jr. High School, Battery Factory D
District 13 30130 - United Islamic School, Sawmill
District 13 30131 - Living Word Children Academy, Jamaica Road B
District 13 30146 - Joel Elem. & Jr. High School, Tusa Field
District 13 30152 - Freeway Baptish School, Iron Factory A
District 13 30153 - Kingdom Kids Institute, Blackie Island A
District 13 30156 - St. Michael's Catholic Elem. School, Small St. Michael
District 13 30161 - Trumpet of Faith School, Jamaica Road Bassa Town A
District 13 30209 - Seeds of Truth Academy, Zone Two 1307 C
District 13 30218 - St. Michael Catholic High School, St. Michael B
District 13 30219 - Happy Kids Foundational Center, Bassa Town C
District 13 30220 - Christiana C. Bedell Preparatory School, New Georgia Estate
District 13 30221 - William G. Kpolleh Memorial High School, New Georgia West D
District 13 30222 - Boakai Konneh Foundation Schooll, Sign Board Zone Two
District 13 30237 - Early Learning Foundation School, Tusa Field
District 13 30238 - Elder George T. Holton School System, Sign Board Zone Two
District 13 30239 - Bishop Albert D. Miller High School, New Georgia Estate
District 13 30293 - Al-Ansari English & Arabic School, Iron Factory D
District 13 30296 - Joseph D. W. Weah Day Care School, Battery Factory North B
District 13 30314 - Salvation & Deliverance Christian Academy, Topoe Village D
District 13 30315 - Henri W. Dennis Methodist School, Flahn Town B
District 13 30445 - Momolu Dukuly Arabic & English School, Belemah
District 14 30030 - Early Breed Foundation School, Central Clara Town F
District 14 30031 - Central Clara Town Hut, Clara Town South A
District 14 30032 - Famina Islamic School, Central Clara Town E
District 14 30033 - Clara Town Central School, Central Clara Town C
District 14 30034 - Clara Town Central School - Annex 1, Central Clara Town B
District 14 30035 - James Doe Young School, Central Clara Town C
District 14 30068 - Mac Foundation School, Cow Factory Bassa Town C
District 14 30069 - Zinnah Christain Acadamy, Cow Factory A
District 14 30139 - Gibraltar Community Academy, Gibraltar B
District 14 30150 - Royal Foundation School, Jonah Island A
District 14 30151 - Cracon Elem. & Jr. High School, Hope Community A
District 14 30250 - Albert T. Davies Annex II, Paity Town B
District 14 30253 - Peter George Memorial Academy, Peugeot Garage A
District 14 30254 - Timosa Elementary School, Central Freeport B
District 14 30266 - Marvi Sonii Elementary School, Gibraltar C
District 14 30267 - Jerusalem School System, Gibraltar D
District 14 30268 - Pratt's Academy School System, Clara Town South D
District 14 30297 - Maude Popla Memorial School, Cow Factory C
District 14 30298 - Doe Community Institute, Success Community A
District 14 30299 - Faith Victory School, Success Community B
District 14 30300 - Slum Community Academy, Success Community D
District 14 30301 - Conquerers Elementary School, Success Community C
District 14 30337 - Sheron Vai Town Park, Vai Town D
District 14 30338 - Abdullah A. Tunis Islamic Institute, Vai Town A
District 14 30339 - Chernor O. Sall Center, Vai Town A
District 14 30444 - Clara Town Market, Central Clara Town A
District 14 30452 - New Life School System, Paity Town C
District 14 30453 - Leobatt Christian Academy, Cow Factory Bassa Town C
District 14 30468 - Rev. Elijah Johnson Elem. School System, Central Clara Town G
District 15 30015 - Musama Royal Academy, Blamo Town
District 15 30016 - Bong Mines Bridge Lutheran School, Bong Mines Bridge East
District 15 30018 - New Logan Town Central High School, King Peter Town
District 15 30019 - King Peter Town School, King Peter Town
District 15 30020 - Caldwell New Georgia Public School, Waterside Community
District 15 30021 - Sims Community School, Central Coffee Farm
District 15 30027 - Marantha Baptist School, Faith Atalanta
District 15 30037 - St. Matthew United Methodist School, St. Matthew
District 15 30038 - Islamic Guidance Academy, St. Matthew
District 15 30039 - Elder John Massey School, Central Logan Town A
District 15 30040 - LMA School System, Central Logan Town B
District 15 30041 - Central Logan Town Market, Central Logan Town B
District 15 30132 - Rev. Philip S. Blamo Institute, Zinc Camp
District 15 30135 - A.C. Moseh Atina School System, Zinc Camp
District 15 30136 - Samuel T. Kun Memorial Institute, Zinc Camp
District 15 30160 - Salvation Army School, Zondo Town
District 15 30162 - Boatswain Jr. High School, Zondo Town
District 15 30163 - Chrys Johnson Kingdom Academy, Zondo Town
District 15 30175 - Abendu Besti Elem. & Jr. High School, Gbandi Town
District 15 30176 - Palm SDA School, Babylon
District 15 30186 - Donald Karns Wesleyan Institute, Blamo Town
District 15 30187 - New Life Victory Church Of Christ, Gbandi Town
District 15 30188 - Life International School, Little White Chapel B
District 15 30327 - Bethel Caldwell Christian School, Kamasun
District 15 30437 - Joanna Antoe Memorial High School, Little White Chapel A
District 15 30438 - King Peter Elem And Jr And Highschool, Zondo Town
District 15 30439 - St. Edward Catholic School, Central Logan Town D
District 15 30440 - Chrithadelphian Meal-A-Day School, Little White Chapel C
District 15 30441 - Ora Modern School, Central Logan Town D
District 15 30450 - Garden of Prayer Healing & Deliverance Ministry, Tolorkor
District 16 30017 - Maranatha Assembly of God School, Bong Mines Bridge West
District 16 30022 - Wesleyan Academy, Momboe Town East
District 16 30042 - New Kru Town Adm. Building, Trowin
District 16 30043 - Tomorrow Children Int'l Institute, Point Four
District 16 30044 - Praise Foundation Christian Academy, Point Four
District 16 30045 - Great Vision Christian Academy, Trowin
District 16 30070 - Mark J. Richards Memorial Institute, Zuma Town
District 16 30071 - Urban Day Community School, Zinc Camp
District 16 30080 - Samuel Slewon Doe Memorial Institute, Kissi Camp
District 16 30081 - Faith Mission Temple School, Opposite M I C
District 16 30082 - St. Mary Catholic High School, Gbalasuah
District 16 30083 - Life Community School System, Gbalasuah
District 16 30084 - Diana E. Davies High School, Duala Market
District 16 30085 - Fulani United Community School System, Duala Market
District 16 30086 - A.G.M. School, Supermarket Caldwell Road
District 16 30087 - Wisdom Foundation School Of Excellence, Gbalasuah
District 16 30088 - God is Our Light School, Momboe Town East
District 16 30089 - Rise Liberia Academy, Momboe Town East
District 16 30181 - St Thomas Episcopal School, Lagoon
District 16 30182 - Assembly of God Mission High School, Trowin
District 16 30183 - Ministry of Truth Judah Academy, Momboe Town East
District 16 30184 - Emmanuel W. Johnson School, Trowin
District 16 30185 - Tasama Child Development Center, Trowin
District 16 30211 - Point Four Elem. School, Central New Kru Town
District 16 30212 - D.M. Mac Bee Christian School System, Lagoon
District 16 30234 - D. Tweh High School, Fundaye
District 16 30235 - Faith in Christ School System, Fundaye
District 16 30236 - Betty Greah Memorial Institute, Fundaye
District 16 30255 - New Era School, Bong Mines Bridge West
District 16 30256 - Moses G. Klay Memorial School, Bong Mines Bridge West
District 16 30259 - Bishop Nah Dixon School, Popo Beach
District 16 30260 - St. Augustus Community School, Colonel West
District 16 30261 - Linda Glover Christian Foundation School, Popo Beach
District 16 30316 - St. Paul Bridge Elem. School, Zuma Town
District 16 30317 - St. Paul Academy, Zuma Town
District 16 30318 - First Baptist School System, Karpeh Street
District 16 30340 - Triump of God International School, Gbalasuah
District 16 30463 - Advent Christian School System, Tweh Farm
District 16 30471 - Comfort Memorial Institute, Supermarket Caldwell Road
District 16 30472 - Christ Our Foundation School, Island Clinic
District 16 30473 - Billy T. Nimons Baptist School, Bassa Town
District 17 30001 - Blahn Public School, Blahn Town
District 17 30005 - Komah Public School, New Kormah
District 17 30011 - W.D. Coleman High School, Central Clay Ashland
District 17 30026 - Arthington Public school, Arthington Main Steet
District 17 30046 - Royesville Public School, Central Royesville
District 17 30075 - Neekon Public School, Neekon Town
District 17 30076 - Samie Public School, Sammie Town
District 17 30137 - Jallabah Public school, Jalabah Town
District 17 30198 - Sarah Barclay Public School, Saye Town
District 17 30199 - Virginia Christian Academy, Plumkor Hotel Africa Road
District 17 30200 - Banjor Public School Center, Tokpah Town
District 17 30201 - Virginia Public School, Back Settlement
District 17 30202 - Banjor United Community Center, Jartu Town
District 17 30203 - Emar Kingdom Care Foundation, Central Red Hill Field
District 17 30204 - Mango Town Public School, Brewerville Mango Town
District 17 30205 - Gbarteah Palava Hut, Gbateah
District 17 30206 - Goyee Jr. High School, New Community Hotel Africa
District 17 30207 - FAWE School of Excellence, Sam Gibson Road
District 17 30208 - Bamboo Town Public School, Bamboo
District 17 30210 - Millsburg Community Center, Central Millsburg Community
District 17 30249 - Christopolic Foundation School, Christopolic
District 17 30302 - Pingie Town Palava Hut, Pingie
District 17 30336 - Gbondoi Public School, Gbandoi
District 17 30341 - Wesleyan School, Chase
District 17 30342 - Zunnah Town Public School, Zuanna Town
District 17 30343 - A.G.M. Bible College, Bible College
District 17 30344 - Madison Public School, Kpapor Dusty Road
District 17 30345 - Isaac Tondo Public School, Jah Tondo Town
District 17 30346 - Wisdom Christian Academy, Moulton Corner Capital
District 17 30356 - Kpallah Public School, Kpalla 1
District 17 30357 - AHTIRAM Community Institute, Wilson Corner
District 17 30358 - Bamasee Public School, Blamasee
District 17 30365 - Ricks Institute, Ricks Junction
District 17 30366 - Billey Town Public school, Billey
District 17 30367 - Cheesemanburg Elem. & Jr. High School, Quenyondee
District 17 30377 - Lott Carey Mission School, Brewerville
District 17 30391 - AB Dennis Foundation School of Dignity, Kubono
District 17 30418 - Sawegbeh Public School, Sawegbeh
District 17 30419 - Kperkor Public School, Kaiwein
District 17 30420 - Gandema Public School, Gendema
District 17 30442 - Esther Yalartai Academy, Moulton Corner
District 17 30446 - Diana E. Davies School System, Parker Corner Mulley Square
District 17 30447 - NASSCORP Village Palava Hut, NASSCORP Village
District 17 30454 - York Estate Community Palava Hut, Gbene Hill
District 17 30455 - New Apostolic Church, Jartu's Town
District 17 30456 - Gboglee Town Public School, Gboglee's
District 17 30457 - Zakamah Field Community Palava Hut, Zagama Field
District 17 30458 - New Apostolic Church, Zinc Camp
District 17 30459 - VOA-1 Academy Elementary Junior & Senior High School, VOA
District 17 30460 - J. Dwalu Kimber School, Plunkor
District 17 30461 - Kahatain Islamic School, VOA Peace Community
District 17 30462 - First AGM High School, Freetown #3
District 17 30465 - Kamara Town Palava Hut, Kamara
District 17 30466 - Banjor Central High School, Parkesia B
District 17 30469 - Neezoe Town Palava Hut, Neezone
District 17 30474 - B. J. Fahnbulleh Memorial School, Faith Clinic